Krásný koncert ve Staré Pekárně 10. 06. 2020

Termín tohoto koncertu byl naplánovaný, když ještě za okny panovaly mínusové teploty a občas poletoval i sníh…. Nikdo z nás neměl ani tušení, že s počátkem jara nás zasáhne vlna omezení z důvodu korona viru. Naše kapela neměla možnost navštěvovat ani zkušebnu. A koncert…..chaaa, o tom jsme si mohli nechat jen zdát…. Avšak přibližně necelý měsíc před datem plánovaného koncertu pořadatel vypustil poštovního holuba se zprávou, že akce bude. No huráááááá….. Ale co teď? Podaří se nám to odehrát po takové pauze bez chyb?? Stihne se udělat alespoň nějaká propagace? A hlavně….přijdou tam vůbec nějací diváci????

Nakonec jsme se rozhodli, že to nevzdáme. To není náš styl. Vrhli jsme se do příprav a každý se zhostil svého úkolu naplno (…tímto děkujeme všem našim známým a příbuzným za trpělivost…. nojo…žít s muzikantem není vůbec jednoduchý 🙂 )

A tak se nakonec koncert konal… A co víc, on se podařil a výborně (pár drobných detailů laik nepozná a profesionální hudebníci nám je jistě prominou, že 😛 )

Hned začátek vystoupení byl ďábelský (ostatně název první skladby „Všechny cesty vedou do pekla“ mluví za vše). Následně se plynule střídaly písničky pomalé i rychlejší, až vyloženě big beatové…. Po nutné občerstvovací přestávce začala druhá polovina koncertu velmi zajímavým překvapením. Ona příjemná komorně laděná hudební vložka bylo vystoupení hudebního seskupení Kat & Combo, které navodilo melancholickou atmosféru za zvuku violoncella. Konec koncertu již byl opět ve znamení folk-rock (a možná bych řekl spíše rock-folk-rock 😉 ) Prostě krásný hudební zážitek….

Děkujeme tímto pořadateli za možnost si takto příjemně zahrát a hlavně moooooccccc děkujeme vám všem, kteří jste se na nás přišli podívat.

Věříme, že se vám koncert líbil a těšíme se na další……

P.S. Určitě přijďte příště zas………a každý vezměte s sebou alespoň 1 až 2 přátele 🙂 🙂

dokumentaci z koncertu najdete v sekci „Kde jsme hráli….a jako to dopadlo“

ou-Tom